Masz pytania ? Zadzwoń (+48) 783 008 926 lub napisz sklep@expert-kosmetyki.pl

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Odkryj Nowość Chroma Absolu 0
Odkryj Nowość Chroma Absolu
NOWOŚĆ

CHROMA ABSOLU

 Odbudowująca, kwasowa pielęgnacja do wszystkich rodzajów włosów koloryzowanych.

Gama oparta jest na dobroczynnym działaniu kwasów zapewniających zdrowy wygląd włosów i piękny długotrwały kolor.

Formuła zastosowana w produktach odbudowuje włókna włosów od środka i chroni je przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Chroma Absolu skierowana jest do wszystkich rodzajów włosów koloryzowanych. W zależności od nawyków związanych z koloryzacją istotne jest dobranie odpowiedniej rutyny pielęgnacyjnej dopasowanej do potrzeb włosów koloryzowanych.

 

 

 

 

 

 

Profesjonalna formuła oparta o składniki aktywne

Marka Kerastase na pierwszym miejscu stawia pielęgnację, popartą wiedzą naukową. Chroma Absolu zawiera zaawansowane technologicznie składniki aktywne, które chronią i odbudowują włókna włosa od wewnątrz, nawet przy ich częstej koloryzacji.

 

AMINOKWAS: Aminokwas przenika włókna włosa i wzmacnia go od wewnątrz, niczym budulec odbudowujący strukturę włosa.

KWAS WINOWY: Zwiększa zdolność osadzania się substancji aktywnych na powierzchni włosa oraz zwiększa odporność na stres oksydacyjny, dzięki czemu włosy stają się bardziej miękkie i pełne połysku.

KWAS MLEKOWY: Organiczny kwas mlekowy z grupy AHA (alfa-hydroksykwasów) jest znany z właściwości złuszczających, dzięki którym wiąże minerały powodujące matowienie, chroniąc przed zmniejszeniem połysku włosów.

WĄKROTKA AZJATYCKA: Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej znany jest z właściwości kojących i antyoksydacyjnych, przynoszącym ukojenie włosom osłabionym zabiegami koloryzacji.

 

Jakie są korzyści ze stosowania pielęgnujących kwasów Chroma Absolu?

Podstawą Gamy Chroma Absoluodżywcze kwasy, które chronią włosy koloryzowane przed: porowatością, uszkodzeniami włókna włosa, puszeniem się spowodowanym koloryzacją i blaknięciem koloru.

Dzięki innowacyjnej formule włosy są o +96% bardziej wzmocnione*, puszenie środka włosa zredukowane o 77%**, a powierzchnia włosa zyskuje o +70% więcej połysku***. Po 6 tygodniach zachowane zostaje 92% intensywności koloru****.

*Test instrumentalny: Kwasowa pielęgnacja nabłyszczająca włosy koloryzowane Chroma GLOSS + Serum termiczne do włosów koloryzowanych Chroma Absolu **Test instrumentalny: Serum termiczne do włosów koloryzowanych Chroma Absolu ***Test instrumentalny: Kwasowa pielęgnacja nabłyszczająca włosy koloryzowane Chroma GLOSS ****Test instrumentalny: Kąpiel do włosów koloryzowanych Chroma Absolu + Odżywka do włosów koloryzowanych Chroma Absolu lub Wzbogacona Kąpiel do włosów koloryzowanych Chroma Absolu + Maska do włosów koloryzowanych Chroma Absolu + Kwasowa pielęgnacja nabłyszczająca włosy koloryzowane Chroma GLOSS

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium