Masz pytania ? Zadzwoń (+48) 783 008 926 lub napisz sklep@expert-kosmetyki.pl

Opcje przeglądania

SYSTEM-MAN LINE

Linia dla Mężczyzn

 

Linia jest luksusowym systemem pielęgnacji i stylizacji włosów dla mężczyzn. Wśród kosmetyków linii System-Man znajdują się szampony i odżywki zarówno do mycia i pielęgnowania włosów, jak i zarostu. Szczególną uwagę firma System Professional zwraca na naturalne składniki. Formuły produktów pozbawione silikonów, siarczanów i parabenów. Dbają o zdrowie skórę głowy i - co za tym idzie - zapewniają piękne, mocne włosy.

 

PRZEZNACZENIE LINII SYSTEM-MAN

Produkty z linii System-Man opierają się na dwóch podstawowych elementach: KOPMLEKSIE LIPIDCODETM i kreatynie. W trakcie produkcji zastosowano również nowoczesną technologię CREATIVE CODE. Nadrzędnym celem marki było stworzenie formuł, dzięki którym męskie włosy są mocne, elastyczne i łatwe do stylizacji.

 

WŁAŚCIWOŚCI KOMPLEKSU LIPIDCODETM W LINII SYSTEM-MAN

KOMPLEKS LIPIDCODETM w produktach linii System-Man sprawia, że włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia i łatwiej się rozczesują. Poza tym kompleks ten:

  • skutecznie i szybko regeneruje zmęczone włosy,

  • odżywia je od wewnątrz,

  • momentalnie zapewnia pasmom długotrwałą ochronę,

  • odbudowuje włos od rdzenia.

 

KERATYNA W PRODUKTACH LINII SYSTEM-MAN

Obecność keratyny w linii System-Man wynika z jej korzystnych właściwości dla struktury i kondycji włosów. Oto kilka z nich:

  • Wzmacnianie włosów - keratyna ma zdolność wnikania głęboko w strukturę włosów i wiązania się z nimi, co pomaga je wzmocnić, zwiększyć ich elastyczność i odporność na uszkodzenia.

  • Odbudowa i regeneracja - wypełniania ubytki w strukturze włosów i naprawia uszkodzenia.

  • Nawilżenie - zatrzymuje wilgoć w strukturze włosów.

  • Poprawa elastyczności i połysku dzięki swoim właściwościom wzmacniającym i nawilżającym.

 

TECHNOLOGIA CREATIVE CODE W SYSTEM-MAN

CREATIVE CODE to inteligentne przystosowanie ultraelestycznych polimerów do potrzeb kosmetyki włosów. Są to polimery o zaawansowanej strukturze chemicznej, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby dostarczać włosom określonych korzyści, takich jak: elastyczność, tworzenie warstwy ochronnej czy kontrola objętości.PRZYKŁADOWE PRODUKTY LINII SYSTEM-MAN

MAN TRIPLE SHAMPOO (M1) - Szampon dla Mężczyzn Trzyfunkcyjny. Profesjonalny i uniwersalny produkt przeznaczony do głębokiego, a jednocześnie delikatnego oczyszczania włosów, ciała i brody, bazujący na niezwykle cennym składniku - kreatynie.

MAN ENERGY SHAMPOO (M1E) - Szampon Energetyzujący dla Mężczyzn. Produkt dokładnie oczyszcza włosy oraz skórę głowy, pomagając uodpornić pasma na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. W efekcie działania kreatyny włosy stają się wzmocnione, pogrubione, pełne objętości i energii.

 

Produkty z linii System-Man adresowane są zarówno do profesjonalistów, jak i do osób poszukujących wysokiej jakości preparatów do samodzielnej pielęgnacji męskich włosów i zarostu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium