Masz pytania ? Zadzwoń (+48) 783 008 926 lub napisz sklep@expert-kosmetyki.pl

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Program lojalnościowy

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - ZBIERAJ PUNKTY I KORZYSTAJ Z STAŁEGO RABATU


Wszyscy zarejestrowani Klienci naszego sklepu za dokonane zakupy otrzymują specjalne punkty, dzięki którym zyskują stały rabat na cały asortyment.

Za każdą wydaną w naszym sklepie 1 złotówkę zostanie Ci przyznany jeden punkt.

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów system automatycznie przypisze Ci rabat adekwatny do liczby posiadanych punktów.

Punkty możesz zdobywać również w specjalnych akcjach promocyjnych oraz przy okazji dodania opinii produktu (10 punktów za opinię) oraz zapisie do newslettera (10 punktów).


Jak zdobyć punkty?

    Za każde wydane 1zł w naszym sklepie otrzymujesz 1pkt – punkty zostaną przydzielone w momencie zmiany statusu Twojego zamówienia na „wysłane”
    Za zapisanie się do newslettera otrzymujesz 10 pkt - punkty zostaną przydzielone w momencie potwierdzenia rejestracji oraz odjęte w momencie wypisania się z newslettera


Ile punktów muszę uzbierać i jaki rabat dostanę?

    3% po uzyskaniu 300 punktów (suma zakupów w sklepie wynosi 300zł)
    4% po uzyskaniu 500 punktów
    5% po uzyskaniu 999 punktów   

 

Regulamin programu lojalnościowego:

 1. Aby skorzystać z systemu rabatowego należy dokonać pełnej aktywacji konta w sklepie.

 2. Jednorazowy rabat za rejestrację w wysokości 15% przyznawany jest dla każdego Klienta i obejmuje pierwsze zamówienie po rejestracji. Rabat jest widoczny od razu w koszyku.

 3. Zapisanie do newslettera premiowany jest 10 punktami.

 4. Za każda opinię produktu, zaakceptowaną przez administratorów strony, przysługuje 10 punktów.

 5. Stały rabat w wysokości 3% przyznawany jest automatycznie Kupującemu, którego łączna suma zakupów przekroczyła 300 zł (Klient uzyskał 300 punktów). Rabat w wysokości 4% przyznawany jest po przekroczeniu progu 500 zł (Klient uzyskał 500 punktów). Rabat w wysokości 5% przyznawany jest po przekroczeniu progu 999 zł (Klient uzyskał 999 punktów).

 6. Punkty są przyznawane po złożeniu zamówienia i zmianie statusu na „przesyłka wysłana”.

 7. Darmowa dostawa przysługuje klientom, którzy jednorazowo w zamówieniu przekroczyli kwotę 299 zł oraz dokonali przedpłaty przelewem. Sklep zastrzega sobie prawo do wyboru formy dostawy spośród: Poczta Polska lub Inpost Paczkomaty.

 8. Łączna suma zakupów nie obejmuje kosztów związanych z wysyłką.

 9. Rabaty nie obejmują kosztów związanych z wysyłką.

 10. Rabaty nie obejmują produktów objętych promocją.

 11. Rabaty nie łączą się ze sobą.

 12. Uczestnicy programu lojalnościowego będą w pierwszej kolejności nagradzani dodatkowymi darmowymi produktami sklepu lub innymi gratisowymi upominkami.

 13. Sklep zastrzega sobie prawo do modyfikacji systemu rabatowego po uprzednim umieszczeniu informacji na ten temat. Wszelkie zamówienia dokonane przed datą umieszczenia wyżej wymienionej informacji będą oczywiście podlegać ustalonym rabatom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium