Masz pytania ? Zadzwoń (+48) 783 008 926 lub napisz sklep@expert-kosmetyki.pl

Opcje przeglądania
Producent

 

ABSOLUT REPAIR MOLECULAR

Odbudowa struktury molekularnej włosów

 

ABSOLUT REPAIR MOLECULAR to innowacyjna linia stworzona przez renomowaną markę L’Oréal Professionnel Paris przeznaczona do pielęgnacji włosów zniszczonych, która odbudowuje strukturę molekularną pasm. W efekcie włosy odzyskują siłę, elastyczność i sprężystość oraz zostają zregenerowane nie tylko od zewnątrz, ale - co najważniejsze - także od wewnątrz. Innowacyjna technologia zastosowana w kosmetykach z tej serii naprawia dwa lata uszkodzeń już przy pierwszym użyciu. W skład linii ABSOLUT REPAIR MOLECULAR wchodzą cztery wyjątkowe produkty: Kuracja Wstępna do Włosów, Regenerujący Szampon, Serum do Włosów Zniszczonych oraz Regenerująca Maska.

 

PRZEZNACZENIE PRODUKTÓW Z LINII ABSOLUT REPAIR MOLECULAR

Seria ABSOLUT REPAIR MOLECULAR przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów zniszczonych, w tym włosów farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Kosmetyki z tej linii znakomicie sprawdzą się przy pasmach osłabionych częstymi zabiegami stylizacji na gorąco, farbowaniem oraz trwałą ondulacją. Innowacyjne składniki produktów ABSOLUT REPAIR MOLECULAR sprawiają, że zniszczone, osłabione, matowe i pozbawione sprężystości pasma natychmiast zostają głęboko zregenerowane i odbudowane na poziomie molekularnym, odzyskując zdrowy wygląd, sprężystość oraz lśniący blask.

 

ABSOLUT REPAIR MOLECULAR - NOWY SPOSÓB ODBUDOWY WŁOSÓW NA POZIOMIE MOLEKULARNYM

Gdy włosy ulegają uszkodzeniu na skutek stylizacji na gorąco, trwałej ondulacji czy farbowania, ich struktura molekularna składająca się z peptydów zostaje naruszona. Czym są peptydy? To kombinacja wielu aminokwasów połączonych tak zwanymi wiązaniami peptydowymi. Za każdym razem, gdy dochodzi do uszkodzenia tych łańcuchów, negatywnie odbija się to na kondycji pasm, które stają się słabe, zbyt rozciągliwe i mniej sprężyste. Łatwo więc stwierdzić, że wystarczy uzupełnić peptydy we włosach, by odwrócić te uszkodzenia. Nie jest to jednak proste, gdyż komponenty peptydów są zbyt duże, by można było wprowadzić je z powrotem do włókien włosów. Dlatego naukowcy i profesjonaliści z L’Oréal Advanced Research opracowali innowacyjny sposób na rozdzielenie cząsteczek peptydów, co umożliwiło ich komponentom, aminokwasom i kompleksowi odbudowującemu wiązania wnikanie oddzielnie do włókna włosa. Dzięki tej opatentowanej technologii pasma są odnowione i mocniejsze oraz odzyskują pierwotną elastyczność i sprężystość.

 

PRODUKTY Z LINII ABSOLUT REPAIR MOLECULAR

KURACJA WSTĘPNA DO WŁOSÓW ABSOLUT REPAIR MOLECULAR PROFESSIONAL CONCENTRATED PRE-TREATMENT - profesjonalna, silnie skoncentrowana kuracja wstępna przygotowująca włosy do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych z wykorzystaniem kosmetyków z serii Absolut Repair Molecular. Produkt przeznaczony jest do naprawy struktury molekularnej włosów, wnikając głęboko w ich włókna i wzmacniając je zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Ten wyjątkowy kosmetyk sprawia, że pasma natychmiast ulegają widocznej przemianie, stając się niezwykle łatwe do rozczesania i odzyskując gładkość. Cenne składniki wchodzące w skład kuracji uzupełniają strukturę molekularną włosa z długotrwałą skutecznością, przywracając kosmykom pierwotną siłę.

REGENERUJĄCY SZAMPON DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH ABSOLUT REPAIR MOLECULAR PROFESSIONAL SHAMPOO - drugi krok w pielęgnacji Absolut Repair Molecular, który należy stosować po Kuracji Wstępnej do Włosów. Dzięki unikalnemu składnikowi Peptides Bonder oraz pięciu aminokwasom obecnym w recepturze, kosmetyk odbudowuje strukturę molekularną włosów, regenerując je już po pierwszym użyciu. Szampon przywraca włosom sprężystość, naturalny ruch, siłę i miękkość, zapewniając im kompleksowe oczyszczenie oraz najwyższy poziom pielęgnacji.

SERUM DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH ABSOLUT REPAIR MOLECULAR PROFESSIONAL RINSE-OFF SERUM - trzeci krok w pielęgnacji Absolut Repair Molecular. Produkt zapewnia włosom nawet do 82% więcej siły, wyraźnie je regenerując już po pierwszym użyciu, przywracając im siłę, elastyczność, sprężystość oraz połysk. Innowacyjna, opatentowana formuła niezwykle szybko się wchłania i nie obciąża włosów, dlatego kosmetyk jest bardzo przyjemny w aplikacji. Serum, przeznaczone przede wszystkim do pasm zniszczonych, zawiera w sobie peptydy oraz pięć aminokwasów, które odbudowują strukturę molekularną włosów.

REGENERUJĄCA MASKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH ABSOLUT REPAIR MOLECULAR PROFESSIONAL LEAVE-IN MASK - ostatni krok w pielęgnacji Absolut Repair Molecular, który należy stosować po kuracji wstępnej, szamponie oraz serum. Kosmetyk w formie kremowej maski bez spłukiwania zaprojektowany został w celu naprawy uszkodzeń i wzmocnienia włosów przy jednoczesnym zapewnieniu pasmom ochrony przed wysoką temperaturą. Produkt zawiera technologię Bond Repair i pięć aminokwasów, które działają w skoncentrowany sposób, naprawiając makromolekularną strukturę włosa. W rezultacie pasma stają się mocniejsze, mają większą elastyczność i odzyskują sprężystość.

 

Produkty z linii ABSOLUT REPAIR MOLECULAR polecamy zarówno profesjonalistom, jak i osobom poszukującym wysokiej jakości asortymentu do natychmiastowej poprawy kondycji włosów zniszczonych, które już po chwili odzyskują sprężystość, blask, zdrowy wygląd oraz zostają odbudowane na poziomie molekularnym.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium