Masz pytania ? Zadzwoń (+48) 783 008 926 lub napisz sklep@expert-kosmetyki.pl

Opcje przeglądania

 

REPAIR LINE

Linia Naprawy

 

Linia Repair System Professional przeznaczona jest do odbudowy zniszczonych i delikatnych włókien włosów. Aktywnie uzupełnia oraz odbudowuje włos od wewnątrz, aby wzmocnić go i zabezpieczyć przed uszkodzeniami i zużyciem. Odżywia i naprawia włosy, zapewniając im długotrwałą ochronę.

 

PRZEZNACZENIE LINII REPAIR SYSTEM PROFESSIONAL

Linia Repair została opracowana z myślą o regeneracji i wzmocnieniu włosów zniszczonych i łamliwych. Zaopatrzona w KOMPLEKS FIBRABUILD sprawia, że

włosy stają się bardziej odporne i łatwiej się rozczesują. Dzięki kompleksowi regeneracja i odżywienie włosów następuje bardzo szybko - efekty wyraźnie widoczne są już po kilku zastosowaniach produktów z Linii Repair.

 

ZADANIA KOMPLEKSU FIBRABUILD SYSTEM PROFESSIONAL

KOMPLEKS FIBRABUILD zawiera molekuły aktywnych substancji, które są w stanie oddziaływać na włosy w selektywny i skuteczny sposób. Jego zadaniem jest:

  • regenerowanie uszkodzonych, łamliwych włosów,

  • odżywienie włosa z zewnątrz i od wewnątrz,

  • otoczenie włosów skuteczną, długotrwałą ochroną przed czynnikami zewnętrznymi.

 

SKŁADNIKI KOMPLEKSU FIBRABUILD I ICH ROLA

Podstawowymi elementami KOMLPEKSU FIBRABUILD są następujące składniki:

  • hydrolizowana keratyna, czyli forma keratyny poddanej procesowi rozpadu na mniejsze cząsteczki za pomocą wody lub enzymów. Keratyna jest naturalnym składnikiem włosów, skóry i paznokci, więc jej cząsteczki bez trudu penetrują w głąb struktury włosów, skutecznie je reperując i pielęgnując. Do najważniejszych zadań hydrolizowanej keratyny w produktach linii Repair System Professional należą:

naprawa i wzmocnienie włosów,

nawilżenie i ochrona,

poprawa elastyczności i tekstury,

wypełnienie ubytków i wygładzanie.

  • zoptymalizowane związki Quarternium, a więc wszystkie te, które uzupełniają i wygładzają uszkodzone obszary włosów,

  • aminokwasy - ich obecność w odpowiednich ilościach w organizmie oraz we właściwych produktach do pielęgnacji włosów przyczynia się do ochrony, odżywienia i poprawy wyglądu włosów. Do najważniejszych aminokwasów można zaliczyć: cysteinę, prolinę, argininę, lizynę, metioninę i tyrozynę.

PRZYKŁADOWE PRODUKTY LINII REPAIR SYSTEM PROFESSIONAL

REPAIR CONDITIONER (R2) - Odżywka Regenerująca. Błyskawicznie działająca, 30-sekundowa odżywka w formie regenerującego kremu, która przeznaczona jest dla włosów zniszczonych, słabych, kruchych i trudnych do rozczesania. Natychmiastowo przywraca im znakomitą kondycję, miękkość, sprężystość i gładkość w dotyku sprawiając, że stają się mniej splątane i łatwiejsze do układania.

REPAIR MASK (R3) - Maska Intensywnie Regenerująca. Przeznaczona do włosów bardzo zniszczonych, łamliwych i uwrażliwionych, o średniej lub grubej teksturze. Kosmetyk sprawdzi się idealnie jako początek dowolnej kuracji przy pomocy kompleksów System Professional. Ma za zadanie: zmniejszyć łamliwość włosów, zapewnić im gładkość i łatwość układania, zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym, utrzymywać włosy w doskonałej kondycji.

 

Produkty z linii REPAIR SYSTEM PROFESSIONAL adresowane są zarówno do profesjonalistów, jak i do osób poszukujących wysokiej jakości asortymentu do samodzielnej pielęgnacji i odbudowy swoich włosów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium