Wersje językowe
pytania? zadzwoń!

(+48) 783 008 926 lub napisz sklep@expert-kosmetyki.pl

MOROCCANOIL Zestaw Jubileuszowy Light z Suchym Olejkiem do Ciała

Dostępność: brak towaru
Cena: 240,00 zł 240.00
ilość szt.
Zyskujesz 240 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Moroccanoil
Kod produktu: 7290017279176

Opis

Zestaw Jubi­le­uszowy Moroc­ca­noil został stwo­rzony z myślą o tej dro­dze, dla­tego składa się z dwóch pro­duktów, które pozwolą na odtwo­rze­nie wzbo­ga­co­nej olej­kiem pie­lę­gna­cji od stóp do głów.


• Kura­cja Moroc­ca­noil Light (3.4 FL. OZ. / 100 ml) – ory­gi­nalna baza do sty­li­za­cji, która spra­wiła, że świat osza­lał na punk­cie olejku arga­no­wego. Może być sto­so­wana jako pro­dukt do odży­wie­nia, sty­li­za­cji i wykoń­cze­nia fry­zury. Jest to limi­to­wana edy­cja ze złotą ety­kietą.
• Suchy Ole­jek do Ciała (1.7 FL. OZ. / 50 ml) – pro­dukt linii Moroc­ca­noil Body™. Jego wygry­wa­jąca liczne nagrody lekka for­muła szybko się wch­ła­nia, pie­lę­gnuje skórę olej­kiem arga­no­wym, oliwą z oli­wek i olej­kiem z awo­kado. Utrzy­muje odpo­wied­nie nawil­że­nie, wygła­dza suche miej­sca, ujed­no­lica kolo­ryt i popra­wia tek­sturę skóry.

 

Spo­sób uży­cia:

• Kura­cja Moroc­ca­noil Light: nanieś nie­wielką ilość na czy­ste, osu­szone ręcz­ni­kiem włosy od połowy dłu­go­ści po końce. Wysusz suszarką lub pozo­staw do wyschnię­cia.
• Suchy Ole­jek do Ciała: roz­pyl cienką war­stwę bez­po­śred­nio na skórę od razu po kąpieli lub prysz­nicu, deli­kat­nie wma­suj okręż­nymi ruchami ku górze. Pow­ta­rzaj wedle potrzeb.Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium